AKVIZICE

Tým GOOD TV pod vedením Františka Maliny zájemcům nově obstarává práva na vysílání dokumentárních pořadů ze zahraničních televizních produkcí, a to takzvaně na klíč.

Hledá je i v zemích, o jejich tvorbě se na českém televizním trhu ví málo. Například v zemích Kolumbie, Argentina, Kanada, Turecko, Srbsko, Rusko, Korea, Austrálie a mnoho dalších. Stačí si jen vybrat téma a zavolat.

František Malina vystudoval kulturologii a sociologii na Karlově univerzitě. Několik let pracoval jako sociolog ve výzkumu se zaměřením na média a ještě více let na Ministerstvu kultury České republiky. Zde se postupně věnoval oblastem vědy, pak filmu a v řídící pozici oblasti nakladatelství, literatury a tisku. Tuto kariéru ukončil jako tiskový mluvčí hned dvou ministrů kultury a nastoupil jako ředitel public relations společnosti UPC, která je největším provozovatelem kabelové televize a významnou telekomunikační firmou. Zde se po čtrnáct let mimo jiné staral o informační televizní kanál UPC Expres, pro který produkoval řadu pořadů a na kterém moderoval informační show. Následoval dvouletý odskok do státní správy, na pozici tiskového mluvčího Českého telekomunikačního úřadu. Poté přišla na řadu opět televize, a sice hned čtyři placené televizní kanály: CS film, CS mini, Horor film a WAR TV a jeden volný televizní kanál Kinosvět, vše v působnosti Československé filmové společnosti. František zde sice po více než pět let formálně spravoval marketing a public relations, ale jeho láskou se stal televizní obsah. Do působnosti mu proto přibyly zahraniční akvizice.

Na domácí televizní trh uvedl desítky televizních seriálů, mezi nimi pod názvem Krimi záhady i slavné Forensic Files. Tematicky a obsahově zabezpečil vysílání TV WAR v prvních 21 měsících. Jako „scout“ přivedl na obrazovku TV Kinosvět přední české lovce záhad, připravoval a produkoval pořady jako Divy světa, S Čechy okolo světa, Zvířátka, Dětský svět, Chytrá zábava, pouliční kuchyně a tržiště světa, Válka a zbraně, Mariňáci, a mnohé další. Včetně komerčních, jak např. Magazín CS knihy. Sám také natáčel a do vysílání připravoval cestopisné série, např. Kréta jinak či Na skok v Číně. Soustřeďuje se zejména na hledání všeho zajímavého, co mohou nabídnout televize na východ od České republiky počínaje Ruskou federací a konče Australským svazem.

 

GOOD TV Production SE
Štítného 1233/34,
130 00 Praha 3

IČ: 24247570
DIČ: CZ24247570

bú: 2444 2444 / 5500
GOOD TV Production SE
Chlumova 7 ,
130 00 Praha 3

+420 255 707 333
+420 602 713 751

office@goodtv.cz