Seriál ZOO

Seriál ZOO

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním.

Nový pořad televize Prima Můj muž to dokáže

Nový pořad televize Prima Můj muž to dokáže

Soutěžní pořad, kde se ženy sází na co, co jejich muži dokáží. 4 ženy si vsází na dovednosti svých manželů a vysílají je plnit dané úkoly. Která z žen umí nejlépe odhadnout, čeho je její muž schopný? Pár, který splní nejvíce úkolů, získá peněžní výhru. 

Nový pořad televize Prima Inkognito

Nový pořad televize Prima Inkognito

Nový pořad televize Prima Inkognito. Na světě existuje více než padesát tisíc profesí! A diváci teď budou mít šanci poznat některé z nich zblízka. V zábavném pořadu Inkognito, jehož princip je prověřen desítkami let a miliony diváků po celém světě, budou známé osobnosti hádat nejrůznější povolání ze všech koutů České republiky. O skvělou zábavu se postarají hádající Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Jakub Prachař a moderátor Libor Bouček.