Ano, šéfe!

Ano, šéfe!

Osvědčená show Zdeňka Pohlreicha se vrací na TV Prima s novými díly! Po šesti letech pauzy se v produkci GoodTV připravuje další série návštěv restaurací s cílem pozvednout českou gastronomii.

Seriál Černé vdovy II.

Seriál Černé vdovy II.

Adaptace druhé řady Černých vdov bude opět vycházet ze skandinávské verze, jak se nám již osvědčilo v řadě první - žánrové nastavení je pro českého diváka atraktivnější a určitě zábavnější. Začátek druhé řady zůstává v intencích řady první a hned v expozičním díle autoři překvapivě otočí děj – vdovy jsou opět v roli vražedkyň, opět řeší vztahy a opět se musí vypořádat s černým biznysem.

Seriál Dobré zprávy

Seriál Dobré zprávy

Seriál sleduje osudy třiadvacetileté Báry Beránkové a její rodiny, a to jak v prostředí rodné vesnice, tak v atraktivním prostředí přípravy a vysílání živého odpoledního pořadu Dobré zprávy. Bára vnáší nové nápady do zaběhlé, rutinní show, zároveň je ve velkém městě reprezentantem “zdravého selského rozumu”. Společně s ní sledujeme i osud hvězdné moderátorské dvojice Zlatíček, Šimona a Mony, a producenta pořadu, Ondřeje, který znovuobjevuje své sedlácké kořeny. Otec Báry Jerry a matka Miluška mezitím řeší nově vzniklé ohrožení jejich farmy a bratr Michal se s podporou Bářiny nejlepší kamarádky Fany učí být otcem dítěti, které možná ani vůbec není jeho.

Seriál ZOO

Seriál ZOO

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním.

Nový pořad televize Prima Můj muž to dokáže

Nový pořad televize Prima Můj muž to dokáže

Soutěžní pořad, kde se ženy sází na co, co jejich muži dokáží. 4 ženy si vsází na dovednosti svých manželů a vysílají je plnit dané úkoly. Která z žen umí nejlépe odhadnout, čeho je její muž schopný? Pár, který splní nejvíce úkolů, získá peněžní výhru. 

Nový pořad televize Prima Inkognito

Nový pořad televize Prima Inkognito

Nový pořad televize Prima Inkognito. Na světě existuje více než padesát tisíc profesí! A diváci teď budou mít šanci poznat některé z nich zblízka. V zábavném pořadu Inkognito, jehož princip je prověřen desítkami let a miliony diváků po celém světě, budou známé osobnosti hádat nejrůznější povolání ze všech koutů České republiky. O skvělou zábavu se postarají hádající Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Jakub Prachař a moderátor Libor Bouček.