Petr Erben

Petr Erben

Od roku 2012 do současnosti jsem filmovým a televizním producentem ve společnostech a GOOD TV Production SE a Logline production, s. r. o. V České televizi (2001-2004) jsem zastával pozici ředitele výroby, ve stejné funkci jsem byl i v komerčních televizích TV NOVA (2004-2012) a do roku 2001 i v TV PRIMA.  Producentsky jsem podepsán pod celovečerními filmy Okresní přebor-poslední zápas Pepika Hnátka (2012), Teorie tygra (2016), Teroristka (2019), Bábovky (2020) a Minuta věčnosti (2021), Kurz manželksé touhy (2021) a Ostrov (2022).  Výkonným producentem jsem byl u seriálů Expozitura (2011, TV NOVA), Neviditelní (2015, ČT), Marta a Věra (2014+2016, ČT) a KOSMO (2016, ČT), Ohnivé kuře (2018, TV PRIMA), Černé vdovy I + II (2018+2022, TV PRIMA), Osada (2020, ČT) a mnoho dalších seriálů, také jsem producentsky pracoval na mnoha zábavných a reality pořadech.
Martina Kábrt Maternová

Martina Kábrt Maternová

Po vystudování fotografie a následně ekonomie pracovala jako obchodní ředitelka firmy Betasoft. Následně vedla přes třináct let finanční oddělení vydavatelství lifestylových časopisů Hachette Filipacch. Poté založila vlastní cestovní agenturu a i nadále se věnuje finančnictví. V současné době pracuje jako finanční ředitelka LOGLINE PRODUCTION.

Radek Bajgar

Po absolvování lékařské fakulty pracoval až do roku 1989 ve svém oboru. Po revoluci začíná psát a fotit pro různá periodika. O rok později se stává fotoreportérem časopisu REFLEX a následně i jeho šéfredaktorem. Vedle toho se věnuje větším fotografickým projektům - zakládá agenturu Signum, vystavuje v rámci velkých výstavních souborů (židovské hřbitovy, romské osady...). V roce 1994 se stává šéfredaktorem publicistické tvorby TV NOVA a autorsky se podílí na jejích stěžejních projektech - OBČANSKÉ JUDO a NA VLASTNÍ OČI. V roce 2003 přechází na volnou nohu - fotografuje, režíruje, píše. V roce 2005 spolu s Petrem Erbenem vymýšlí a realizuje projekt ULICE. Mezi lety 2007 - 2012 řídí vývoj nových formátů v TV NOVA a jako kreativní producent stojí za vznikem projektů EXPOZITURA, DOKONALÝ SVĚT, SOUKROMÉ PASTI, OKRESNÍ PŘEBOR, COMEBACK a další. Od roku 2012 je součástí týmu Logline Production. Režíroval filmy TEORIE TYGRA, TERORISTKA, v současnosti natáčí nový projekt TEORIE TOUHY. Pro televizi natočil seriály NEVIDITELNÍ, ČERNÉ VDOVY, POLDOVÉ A NEMLUVNĚ, OSADA.

Romana Brožková

Před studiem na FAMU jsem pracovala 2 roky v ČT jako asistent produkce na dokumentech a vzdělávacích pořadech. 
V rámci studia na Famu už jsem pracovala jako vedoucí produkce na různých debutech mých spolužáků ale i pedagogů jako např. absolventském distribučním filmu Z.Tyce Vojtěch, řečený sirotek, filmu J.Brabce Krvavý román nebo filmu O.Trojana Pějme píseň dohola (as.režie). K hrané tvorbě jsem se vrátila i po dokončení studia, v rámci kterého jsem spolupracovala např.s režiséry D.Ondříčkem, D.Sýsem atd.. Po roce stráveném v zakázkové výrobě firmy ETIC P.Moravce (např. Undergrund, film .E Kusturici, Roky zdi, film Margaret von Trotta) jsem po mateřské dovolené přešla k české tvorbě a po krátké spolupráci s ČT, točení reklam a různých dokumentů (např. o Bohumilu Hrabalovi režie P.Třazska) jsem začala spolupracovat se soukromými producenty a režiséry V. Marhoulem ve firmě Silverscreen jako pomocná režisérka na filmu Mazaný Filip (debut) a poté s T.Vorlem ve Vorelfilmu už opět v pozici vedoucího natáčení na fimech Skřítek, Gympl, Jak ulovit miliardáře, Cesta do lesa. V roce 2005 mě Michal Reitler přizval ke spolupráci na seriálu TV Nova Ulice, kde jsem pracovala v pozici vedoucího produkce 11 let a mezi tím točila i celovečerní filmy v produkci Bio Ilusion M.Šmídmajera jako vedoucí natáčení filmu J.Mádla Pojedeme k moři (debut), D.Kleina Básníci 7 nebo M.Šmídmajera Celebrity s.r.o. Po odchodu ze seriálu Ulice v roce 2015 jsem začala pracovat pro P.Erbena, se kterým jsem se v rámci seriálu Ulice poznala, neboť byl jeho producentem a zakladatelem. Zde pracuji v pozici výkonné producentky. Ve firmě GoodTv na seriálech Jetelín a Černé vdovy I a II oboje pro FTV Prima, nebo ve firmě Logline na seriálech Poldové a nemluvně a OsadaI a II pro ČT a celovečerních filmech režiséra Rudolfa Havlíky Bábovky nebo režiséra Radka Bajgara Kurs manželské touhy.

Alena Smetanová

Vystudovala televizní a filmovou produkci na FAMU. V publicistickém oddělení TV NOVA několik let produkovala úspěšný pořad NA VLASTNÍ OČI. Později spolupracovala při výrobě celé řady pořadů a pod jejími produkčními prsty prošly projekty MR. GS, POKER STAR, ČESKÁ MIS 2009, SILVESTR 2010 – 2011, ŽIVOT POD ZÁMKEM a FARMA. Od roku 2012 se produkčně podílela na výrobě zábavně-vědomostního pořadu MŮŽEME DÁL?, dvou sérií sitkomu MARTA A VĚRA, či na živém přenosu MATTONI KOKETJL FESTIVAL 2013, vyráběného pro Českou televizi, pro ni rovněž vyráběla sitcom KOSMO. Od roku 2013 spolupracuje se společností GOOD TV PRODUCTION, SE, kde jako vedoucí produkce pracovala na talk-show Bolka Polívky POLÍVKA NA VÍNĚ, či zábavně vědomostní show Leoše Mareše QI: NA VŠE MÁME ODPOVĚĎ, společenského magazínu TOPSTAR, produkovala přímý přenos KAPKA NADĚJE. V současné době pracuje jako vedoucí produkce pořadu Vychytávky Ládi Hrušky.
Jana Tomčišinová

Jana Tomčišinová

Po vystudování ekonomie pracovala 7 let u společnosti T-System specializující se na komunikační technologie. Následně pracovala 5 let pro společnost TV PRIMA, kde jako produkční stála u zrodu Evropského šampionátu ve fotbale EURO 2008 a následně pak pracovala jako senior asistent managementu společnosti TV PRIMA. V současné době je členem týmu GOOD TV PRODUCTION, SE. Podílela na výrobě zábavně-vědomostního pořadu MŮŽEME DÁL?, seriálu NEVIDITELNÍ, sitkomu MARTA A VĚRA, či na živém přenosu MATTONI KOKTEJL FESTIVAL 2013, vyráběných pro ČT. V roce 2013 se pak produkčně podílela na talk-show Bolka Polívky POLÍVKA NA VÍNĚ, či zábavně vědomostní show Leoše Mareše QI: NA VŠE MÁME ODPOVĚĎ. V posledních letech pracovala, či stále pracuje jako Vedoucí produkce pořadů PROSTŘENO!, POSTAV SI SEN, JAK SE STAVÍ SEN – EXTRA, ČEŠI NA CESTÁCH, SUPERCHLAPY, ÚKLIDOVÉ KOMANDO, KVÍZ SHOW či VYSNĚNÁ KRÁSA, vyráběného pro TV PRIMA.
Markéta Bruknerová

Markéta Bruknerová

1988 – ukončení studia na gymnáziu Brandýs nad Labem; 1990 -1997 – vysokoškolská studia na UK – obor Etnologie; 1992 – asistent produkce – koprodukční film „Nexus“ (KF a.s.); 1993 -1999 – produkce na projektech: videoklipy, hudební pořady, multimediální projekty (např. Informační centrum Dukovany), výroba naučných CD-ROM (Agentura INA s.r.o); 1994 – as.produkce na filmu „Má je pomsta“ režie L.Zafranovič (Česká televize); 1999 – 2002 produkce na projektech: „Praha – evropské město kultury 200“, výstavy např. „Stálá expozice na Petřínské rozhledně“, divadelní projekty, manager hudebního souboru „O.Havelka a jeho Melody Makers“ (Agentura ECHO spol.s.r.o.); 2002 -2003 vedoucí natáčení – seriál „Hop nebo trop“ režie J.Chlumský (Česká televize); 2004 – vedoucí produkce – hrané instruktážní filmy o bezpečnosti provozu pro nadaci Malina (2LANDA s.r.o); 2004 -2009 – vedoucí produkce – reklamy (Starobrno, DATART, Cetelem, Červený drak atd.), dokumentární film „Tobrúk 1941“, podívdky pro cyklus „To nevymyslíš“ pro TV NOVA, asistent koproducenta na filmech „Anděl Páně“ režie J.Strach, „Návrat čápů“ režie M.Repka (HOOD DOO Production); od roku 2006 do 2010 pravidelná spolupráce s Českou televizí – vedoucí natáčení: seriál „Hop nebo trop II“ režie J.Chlumský, povídky „3+1 s M.Donutilem“ režie F.Filip, tv filmy: „Kanadská noc“ režie Z.Zelenka, „Svědomí Denisy Klánové “ režie M.Zábranský, „Rytmus v patách“ režie A.Sedláčková, seriál „Cukrárna“ režie D.Klein; 2010 – 2015 – vedoucí produkce, později výkonný producent na seriálu „Ordinace v růžové zahradě 2“ (TV NOVA); 2016 – vedoucí produkce – seriál „Jetelín“ (GOOD TV)
Barbora Zelenková

Barbora Zelenková

Vystudovala SPŠ Sdělovací techniky v oboru technologicko-organizační a následně vysokou školu ekonomického zaměření. U filmu začínala jako asistent produkce, pomocný režisér a následně jako vedoucí produkce a asistentka producentů. Spolupracovala na filmech a seriálech: Habermannův mlýn, Sukničkáři, Crossing Lines, Vejška, Případ pro exorcistu, Vybíjená, The Musketeers, The Zookeeper’s wife a dalších. V současnosti pracuje pro společnost GOOD TV Production SE a Logline Production.
Kateřina Pidhaniuková

Kateřina Pidhaniuková

Vystudovala Metropolitní univerzitu Praha, o.p.s., obor Mezinárodní vztahy a evropská studia. Od roku 2015 je členem týmu GOOD TV PRODUCTION, pracuje na pozici castingového managera pořadu Prostřeno! V současné době pracuje zároveň jako produkce pořadu Prostřeno!
František Malina

František Malina

František Malina vystudoval kulturologii a sociologii na Karlově univerzitě. Pracoval v Ústavu pro výzkum kultury a později na Ministerstvu kultury České republiky, kde mimo jiné po několik let zastával pozici tiskového mluvčího. Dalších čtrnáct let působil jako ředitel public relations společnosti UPC. Zde měl mimo jiné na starosti informační televizní kanál UPC Expres, pro který produkoval řadu pořadů. Následovala dvouletá práce na pozici tiskového mluvčího Českého telekomunikačního úřadu. Od ledna roku 2013 do června 2019 pracoval jako ředitel marketingu, PR a zahraničních programových akvizic v Československé filmové společnosti, provozovatele televizních kanálů CS film, CS mini, Horor film, TV Kinosvět a WAR TV. Zde mimo jiné uvedl na domácí televizní trh desítky zahraničních televizních seriálů a pořadů a na obrazovku TV Kinosvět přední české lovce záhad a další osobnosti dokumentárního žánru. V ČSFS rovněž zabezpečoval produkci většiny dokumentárních sérií a pořadů. V Good TV se soustřeďuje na hledání všeho zajímavého, co mohou nabídnout výrobci a distributoři televizních pořadů ve světě, zejména však v sousedství České republiky a na východ od ní.

Martin Lubomírský

Martin Lubomírský

První pořady jsem pro GoodTV začal realizovat v roce 2019 ve funkci vedoucího produkce, zejména v tvorbě pro stanici COOL - krátké programy vysílané na denní bázi nebo realityshow Experiment21 (2021).Od stejné doby spolupracuji s Logline Production na cestopisně kulinářském pořadu Manu a Matěj, jejíž 2 poslední řady zde vznikly v koprodukci s Českou televizí. GoodTV připravuji zábavnou show Můj muž to dokáže (licenční formát MyManCan), k vysílání 10 dílů 2022. Předchozí základnou mi bylo Centrum hrané tvorby v ČT, kde jsem jako výkonný producent a vedoucí produkce realizoval mimo jiné TV filmy Trojí život (2018), Defenestrace 1618 a Bůh s námi (2018), Monstrum (2017), Americké dopisy (2014), cyklus České století (2012-2014), Aplaus (2012), seriál Cukrárna (2010), Rytmus v patách (2009), Tak zejtra nashle (2009), seriál Hop nebo trop (2007), jako výkonný producent jsem podepsán pod seriály Život a doba soudce AK I+II (2014+2017), Clona (2014) a v dalších zejména koprodukčních projektech.

Naďa Zebischová

Vystudovala obchodní akademii Vinohradská. Účetnictví se začala věnovat téměř hned po škole. Nejdřív ve společnosti Sodexho, společné stravování a služby a v roce 2005 začala pracovat pro vydavatelství lifestylových časopisů Hachette Filipacchi 2000, kde byla až do odchodu na mateřskou dovolenou. V roce 2016 se na pár měsíců vrátila zpět do vydavatelství. V současné době pracuje jako hlavní účetní ve společnosti GoodTV.

Matouš Macháček

Šest let studoval na Francouzském Lyceu v Praze. Středoškolské vzdělání nakonec díky studijnímu stipendiu dokončil v New Yorku. Od roku 2020 je studentem katedry produkce na FAMU. V roce 2022 absolvoval studijní stáž v Římě. V rámci studia pracoval jako vedoucí produkce a asistent produkce na různých studijních debutech svých spolužáků, např. bakalářský film „Koprovka se šesti“ (V. Kašparová), „Missed“ (M. Hrdlička) nebo „Ploužák v kotly nečekej“ (S. Urbančík). S Logline Production pracoval jako asistent produkce na celovečerním filmu „Teroristka“ (R. Bajgar), „Bábovky“ (R. Havlík) a Ostrov“ (R. Havlík) nebo na seriálu pro ČT „Chataři“ (R. Bajgar a J. Bártek). V roce 2022 pracoval pro společnost Logline jako vedoucí produkce na komerčním spotu pro Hotel Augustine. Od roku 2023 mu přibyla k produkci i pozice akvizičního manažera. Jazykovou vybavenost – Angličtina, Francouzština, Italština, Španělština.

GOOD TV Production SE

Společnost GOOD TV vznikla v roce 2013. Ihned po startu se zapsala mezi významné produkční společnosti v ČR a na Slovensku. Produkční společnost GOODTV se zabývá výrobou televizních pořadů všech žánrů od seriálů, dokumentů, zábavných a soutěžních pořadů, hobby magazínů, reality show až po živé přenosy.

Jsme skupina silných producentských osobností se zkušenostmi a prokazatelnými úspěchy v oboru.